Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
FrankRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0