Movies
Ratings
114
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5