Movies
Ratings
20
Hear MeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0