Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
What's The Right Diet For You?Rated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.5