Movies
Ratings
80
MoneyRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
DriveRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0