Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Cries and WhispersRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0