Titles you rated
CodaRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 2.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0