Series
Ratings
20
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
FlashpointRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Case Number 113Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0