Titles you rated
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
A History of ViolenceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Mysterious SkinRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 3.5