Movies
Ratings
112
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0