Movies
Ratings
158
HannibalRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5