Titles you rated
Fabulous BoysRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
Noble, My LoveRated ★ 4.5
Miss in KissRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0