Movies
Ratings
114
Men in BlackRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
HulkRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0