Movies
Ratings
163
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0