Titles you rated
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 2.5
Shoot 'Em UpRated ★ 2.0
SkyscraperRated ★ 3.5
The Raid 2Rated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5
PaulRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Death WishRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 4.5
Scary MovieRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0