Titles you rated
Samurai X: The Motion Picture (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0