Movies
Ratings
39
The TargetRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
PhenomenonRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.0