Titles you rated
DoctorsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5- The L WordRated ★ 2.5
The L WordRated ★ 2.5
The L WordRated ★ 2.5
The L WordRated ★ 3.0
The L WordRated ★ 4.0
Little Girl KRated ★ 2.5
Star's LoverRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Lily FeverRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0