Movies
Ratings
82
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0