Movies
Ratings
218
Ender's GameRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0