Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
The KillersRated ★ 3.5
You Should Have LeftRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The ElixirRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0- TarotRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
ImmaculateRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.5- Ghost TrainRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0