Titles you rated
AnnabelleRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Are You Scared?Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 3.0