Titles you rated
Lucky LouieRated ★ 4.5
BORDERRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
- K-ON!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
School-Live!Rated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0