Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5