Movies
Ratings
205
Inside MenRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5