Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
NoahRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0