Movies
Ratings
623
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5