Movies
Ratings
22
Last HolidayRated ★ 4.5
The UnderdogRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0