Series
Ratings
16
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0