Titles you rated
MissingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Love Lasts Three YearsRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
LionRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 0.5
TunnelRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0