Movies
Ratings
429 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 2.0 WickedRated ★ 2.0
 HerRated ★ 3.5 HerRated ★ 3.5
 An American in ParisRated ★ 4.0 An American in ParisRated ★ 4.0
 Back to the FutureRated ★ 4.0 Back to the FutureRated ★ 4.0
 The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0 The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 MaidenRated ★ 4.5 MaidenRated ★ 4.5
 MonsterRated ★ 2.5 MonsterRated ★ 2.5
 The Lives of OthersRated ★ 4.5 The Lives of OthersRated ★ 4.5
 Operation ChromiteRated ★ 2.0 Operation ChromiteRated ★ 2.0
 As Good As It GetsRated ★ 4.0 As Good As It GetsRated ★ 4.0
 Pan's LabyrinthRated ★ 3.5 Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
 VivariumRated ★ 2.0 VivariumRated ★ 2.0
 Inside Out 2Rated ★ 4.5 Inside Out 2Rated ★ 4.5
 Dune: Part TwoRated ★ 4.0 Dune: Part TwoRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
- Loving Vincent: The Impossible DreamRated ★ 5.0
 ChicagoRated ★ 4.0 ChicagoRated ★ 4.0
 ElementalRated ★ 4.0 ElementalRated ★ 4.0