Movies
Ratings
125
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0