Movies
Ratings
1162
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0