Series
Ratings
28
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5