Titles you rated
- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Brigsby BearRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
I Lost My BodyRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0