Movies
Ratings
761
ParasiteRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
SkyscraperRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5