Movies
Ratings
140- D-WarRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.5