Movies
Ratings
60
About TimeRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0