Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5