Titles you rated
Detective YugamiRated ★ 3.5
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 3.5- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Jang Yeong SilRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0