Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 0.5
Swing GirlsRated ★ 1.0
GravityRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0