Movies
Ratings
262
Four BrothersRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Brother 2Rated ★ 4.5
BrotherRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The BoatRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
The Deer HunterRated ★ 3.5
BrothersRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The PeacemakerRated ★ 4.5
The Sum of All FearsRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Miami ViceRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0