Movies
Ratings
396
The MechanicRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0