Titles you rated
Super Size MeRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
RangoRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 4.0
Race to Witch MountainRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 2.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.5
9Rated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
HeartbeatRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 2.5
Cats & DogsRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 3.0