Titles you rated
FingersmithRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.5
MediumRated ★ 4.5
MediumRated ★ 4.0
MediumRated ★ 3.5
MediumRated ★ 4.0
MediumRated ★ 4.0
MediumRated ★ 4.0
MediumRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.5