Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0- House With A Nice ViewRated ★ 1.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.0
Tower BlockRated ★ 1.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 2.0
UltravioletRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
UnfriendedRated ★ 1.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 1.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.5