Titles you rated
The BrutalistRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Fast XRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Riceboy SleepsRated ★ 4.0
AirRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 2.5
CountRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Devil's DealRated ★ 0.5
Next SoheeRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 5.0