Series
Ratings
28
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0