Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
The Witcher Season 4Rated ★ 2.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Radiation House Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo DogsRated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Incompetent TakaRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0