Titles you rated
Shining DaysRated ★ 3.5- RNARated ★ 3.0
- FamilyRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.5
Operation LoveRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0